+420 602 349 396
info@izolapraha.cz

Dlouholeté
zkušenosti a tradicePodlahy s extrémní chemickou odolností a vysokou zátěží,
skladové a parkovací plochy, kancelářské plochy

O firmě

Kdo jsme

Firma Jiří Procházka - Izola Praha se specializuje na izolace proti vodě a chemickým vlivům a realizace povrchových úprav pro potravinářský, chemický, teplárenský a energetický průmysl. Na domácím trhu se pohybujeme již od roku 1991. Bohaté zkušenosti máme v oblasti prací pro potravinářský průmysl, zejména vinařský a pivovarnický. Dlouhodobě provádí i činnosti pro teplárenský průmysl a energetický průmysl zejména v oblasti specifických povrchových úprav (povrchů s požadavky na extrémní chemické odolnosti materiálů a antikorozní nátěry.

Co nabízíme

Dlouholeté zkušenosti
Dlouholetá praxe v tomto oboru nám umožňuje najít tu nejvhodnější variantu řešení pro danou realizaci. Detailní specifikace požadavků zákazníka je základem pro nalezení ideálního řešení samotné realizace a porovnání případných alternativních variant, a to od způsobu provádění prací po výběr nejvhodnějšího materiálu. Společnost má za sebou mnoho úspěšně realizovaných prací pro velké tuzemské společnosti. Mezi naše zákazníky patří například ČEZ distribuční služby a.s., Pražká teplárenská a.s., Skanska a.s., Baest Industries a.s., Sekos a.s., Pražské pivovary a.s., a další...

Ověření partneři
Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými subdodavateli i v dalších oblastech a dokáže proto zajistit i komplexní realizaci prací požadovaných zadavatelem (napříč více technologickými oblastmi).

Spolehliví dodavatelé
Během mnoha let působení na českém trhu spolupracujeme s vybranými a v praxi ověřenými dodavately materiálů, kteří poskytují kvalitní a spolehlivé služby. Doby dodání materiálů na požadované práce jsme tak schopni přizpůsobit požadavkům objednatele a vyjít vstříc nejen termínově, ale i cenově.

Kvalitu použitých materiálů
Při realizaci všech našich prací klademe velký důraz na kvalitu použitých materiálů. Kvalitu materiálu máme díky řadě předchozích realizací již ověřenou, a proto spolupracujeme s vybranými domácími a zahraničními společnostmi.

Website by BeeOnline